Kontakt

Urząd Miasta Chełmna

ul. Dworcowa 1

86-200 Chełmno

tel.  (+48 56) 677 17 17
fax: (+48 56) 677 17 74

e-mail: biuro_informacji@chelmno.pl

www: chelmno.pl

Skrytka ePUAP: /8493hehsse/skrytka

NIP Gminy Miejskiej: 875-10-03-167
REGON Gminy Miejskiej: 871118483

NIP Urzędu Miasta: 8751549877
REGON Urzędu Miasta: 000523442

Administrator Nieruchomości

Wersja strony w formacie XML
Szczegóły
Stanowisko Administrator Nieruchomości
Miejsce pracy Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Chełmnie
Termin składania ofert
Status w trakcie rozstrzygania

Dyrektor Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Chełmnie
ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy

Zakres obowiązków:
1.       Zarządzanie nieruchomościami w zakresie: technicznym, budowlanym i bieżącej obsługi.
2.       Przyjmowanie nieruchomości i przekazywanie ich najemcom.
3.       Nadzorowanie okresowych kontroli instalacji i całego budynku zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym.
4.       Organizowanie i nadzór nad pracami remontowo-modernizacyjnymi oraz bieżąca kontrola utrzymania w należytym stanie nieruchomości.
5.       Kontakty z najemcami w sprawach dotyczących utrzymania nieruchomości.
6.       Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania nieruchomości.
7.       Analiza, kontrola i raportowanie prowadzonych działań.

Oczekiwania:
1.   Wykształcenie  min średnie.
2.   Znajomość zagadnień technicznych oraz prawnych gospodarki mieszkaniowej.
3.   Dyspozycyjność i dobra organizacja czasu pracy.
4.   Umiejętność kierowania zespołem.
5.   Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
6.   Prawo jazdy kat. B.
7.   Dobra znajomość obsługi komputera ( MS Office ).

Informacje dodatkowe:
1.   Zatrudnienie w oparciu o  umowę o pracę.
2.   Pełny wymiar czasu pracy.

Wymagane dokumenty:
Zał.1 Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
kwestionariusz os.

Zał.2 Zgoda kandydata

Zał.3 Klauzula informacyjna

Komplet dokumentów należy złożyć osobiście w siedzibie
Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Chełmnie, ul. Nad Groblą 2
w Sekretariacie - pokój nr 17,
lub przesłać na adres e-mail: administracja@zwik.chelmno.pl
Termin składania dokumentów: do 18 stycznia godz.15:00
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Załączniki

zgoda doc, 28 kB

Powiadom znajomego