Urząd Miasta Chełmna

ul. Dworcowa 1

86-200 Chełmno


tel.  (+48 56) 677 17 17
fax: (+48 56) 677 17 74


e-mail: biuro_informacji@chelmno.pl

www: chelmno.pl

Skrytka ePUAP: /8493hehsse/skrytka 


NIP Gminy Miejskiej: 875-10-03-167
REGON Gminy Miejskiej: 871118483

NIP Urzędu Miasta: 8751549877
REGON Urzędu Miasta: 000523442



Dane teleadresowe i struktura organizacyjna

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Chełmnie
ul. Generała Hallera 11,
86-200 Chełmno 
tel. 0 56 686 84 36
e mail: sekretariat@mopschelmno.pl

Godziny pracy Ośrodka:

poniedziałek – od 7.15 do 15.15
wtorek – od 7.15 do 16.15
środa – od 7.15 do 15.15
czwartek – od 7.15 do 15.15
piątek – od 7.15 do 14.15

http://mopschelmno.naszops.pl/


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Chełmnie utworzony został na mocy uchwały nr XLIX/313/2006.

Akty prawne regulujące zakres wykonywanych przez Ośrodek zadań:

- ustawa z dnia 8 marca 1990r., o samorządzie gminnym (Dz. U z 2016r., poz. 446),

- ustawa z dnia 12 marca 2004r., o pomocy społecznej (Dz.U. z 2016r., poz.930),

- ustawa z dnia 30 czerwca 2005r., o finansach publicznych (Dz.U. z 2015r., poz.885),

- ustawa z dnia 28 listopada 2003r., o świadczeniach rodzinnych (Dz. U. z 2015r., poz. 114),

- ustawa z dnia 21 czerwca 2001r., o dodatkach mieszkaniowych (Dz. U. z 2013r., poz. 966),

- ustawa z dnia 7 września 2007r., o pomocy osobom uprawnionym do alimentów (Dz.U. z 2016r., poz. 169),

- ustawa z dnia 9 czerwca 2011r., o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz.U. z 2016r., poz. 575),

- ustawa z dnia 29 lipca 2005r., o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2015r., poz. 1390),

- ustawa z dnia 10 kwietnia 1997r., Prawo energetyczne (Dz.U. z 2012r., poz. 1059) w zakresie przepisów związanych z przyznawaniem dodatku energetycznego,

- ustawa z dnia 27 sierpnia 2004r., o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2015r., poz. 581),

- ustawa z dnia 11 lutego 2016r., o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci (Dz.U. z 2016r., poz. 195), 

- ustawa z dnia 13 czerwca 2003r., o zatrudnieniu socjalnym (Dz.U. z 2019r., poz. 1818),

- innych właściwych aktów prawnych,

- niniejszego Statutu.



                                                                              KADRA


Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej – Eliza Rokita, tel: 56 686 84 36, 
e-mail: dyrektor@mopschelmno.pl 

Główna księgowa – Edyta Furmaga, tel: 56 686 84 32,
e-mail: edyta.furmaga@mopschelmno.pl


Sekcja finansowo księgowa:


Beata Kozdęba – inspektor, tel: 56 686 84 32, e-mail: beata.kozdeba@mopschelmno.pl

Beata Łój – podinspektor, tel: 56 686 84 42, e-mail: beata.loj@mopschelmno.pl


Sekretariat:

Aldona Brzozowska, tel: 56 686 84 36, e-mail: sekretariat@mopschelmno.pl 


Pracownicy socjalni – terenowi:

Tatiana Gryszan – specjalista pracy socjalnej, tel: 56 686 84 35, e-mail: tatiana.gryszan@mopschelmno.pl

Dorota Kułakowska – specjalista pracy socjalnej, tel: 56 686 84 35, e-mail: dorota.kulakowska@mopschelmno.pl 

Kinga Wojciechowska – specjalista pracy socjalnej, tel: 56 686 84 36, e-mail: kinga.ludwikowska@mopschelmno.pl

Liliana Maciejewska – starszy specjalista pracy socjalnej, tel: 56 686 84 37, e-mail: liliana.maciejewska@mopschelmno.pl

Iwona Mazela – specjalista pracy socjalnej, tel: 56 686 84 37, e-mail: iwona.mazela@mopschelmno.pl

Rita Mielcarska – specjalista pracy socjalnej, tel: 56 686 84 37, e- mail: rita.mielcarska@mopschelmno.pl

Katarzyna Neumann – starszy specjalista pracy socjalnej koordynator, tel: 56 686 84 38, e-mail: katarzyna.neumann@mopschelmno.pl

Ewa Rutkowska – specjalista pracy socjalnej, tel: 56 686 84 35, e-mail: ewa.rutkowska@mopschelmno.pl

Joanna Stolarska-Kurowska – specjalista pracy socjalnej, tel: 56 686 84 40,e-mail: 
joanna.stolarska-kurowska@mopschelmno.pl

Rafał Wojtaszek – starszy specjalista pracy socjalnej, tel: 56 686 84 37, e-mail: rafal.wojtaszek@mopschelmno.pl


Pracownicy socjalni – administracja:

Gabriela Krzywoszyńska – starszy pracownik socjalny, tel: 56 686 84 39, e-mail: gabriela.krzywoszynska@mopschelmno.pl

Katarzyna Lewandowska – starszy pracownik socjalny, tel: 56 686 84 33, e-mail: katarzyna.lewandowska@mopschelmno.pl

Usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania, tel: 56 686 84 36, e-mail: sekretariat@mopschelmno.pl:

Kinga Jurczenia – opiekunka

Justyna Pszczółkowska – opiekunka

Iwona Lewandowska – opiekunka

Elżbieta Mazurek-Tomczyk – opiekunka

Karolina Piórkowska – opiekunka


Dodatki Mieszkaniowe i Energetyczne: 

Ewa Brzezińska – specjalista pracy socjalnej, tel: 56 686 84 30, e-mail: ewa.brzezinska@mopschelmno.pl

Iwona Fila – inspektor, tel: 56 686 84 30, e-mail: iwona.fila@mopschelmno.pl


Świadczenia Rodzinne i Fundusz Alimentacyjny: 

Lidia Drzazga – inspektor, tel: 56 686 84 42, e-mial: lidia.drzazga@mopschelmno.pl

Katarzyna Kasprzyk-Rudnik – inspektor, tel: 56 686 84 41, e-mail: katarzyna.kasprzyk@mopschelmno.pl

Magdalena Gurzyńska – inspektor, tel: 56 686 84 31, e-mail: magdalena.gurzynska@mopschelmno.pl

Bartosz Pyła – inspektor, tek: 56 686 84 31, e-mail: bartosz.pyla@mopschelmno.pl


Świadczenia wychowawcze: 


Elwira Gesing – podinspektor, tel: 56 686 84 41, e-mail: elwira.gesing@mopschelmno.pl

Monika Dudek – podinspektor, tel: 56 686 84 42, e-mail: monika.dudek@mopschelmno.pl


Karta Dużej Rodziny: 


Lidia Drzazga – inspektor, tel: 56 686 84 42, e-mail: lidia.drzazga@mopschelmno.pl


Specjalistyczne Usługi Opiekuńcze i Domy Pomocy Społecznej: 

Joanna Stolarska-Kurowska - specjalista pracy socjalnej, tel: 56 686 84 40, e-mail: 
joanna.stolarska-kurowska@mopschelmno.pl 

Asystent Rodziny:

Dorota Olóf, tel: 56 686 84 38, e-mail: dorota.olof@mopschelmno.pl

Pracownik obsługi: 

Anna Mańkowska 

                                  

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij