Kontakt

Urząd Miasta Chełmna

ul. Dworcowa 1

86-200 Chełmno

tel.  (+48 56) 677 17 17
fax: (+48 56) 677 17 74

e-mail: biuro_informacji@chelmno.pl

www: chelmno.pl

Skrytka ePUAP: /8493hehsse/skrytka

NIP Gminy Miejskiej: 875-10-03-167
REGON Gminy Miejskiej: 871118483

NIP Urzędu Miasta: 8751549877
REGON Urzędu Miasta: 000523442

Nabór na wolne stanowisko pracy - Instruktor tańca nowoczesnego/współczesnego

Dyrektor Chełmińskiego Domu Kultury
ul. Dworcowa 40a, 86-200 Chełmno
ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy

Instruktor tańca nowoczesnego/współczesnego
w Chełmińskim Domu Kultury w Chełmnie

1. Opis stanowiska:
a) Stanowisko – Instruktor tańca nowoczesnego/współczesnego
b) Miejsce pracy – Chełmiński Dom Kultury w Chełmnie
c) Forma zatrudnienia – umowa zlecenie ze stawką godzinową
(do 20 godzin miesięcznie)
d) Zatrudnienie – od 16.09.2024 r.
e) Okres zatrudnienia – sezon artystyczny 2024/2025

2. Wymagania niezbędne:
a) obywatelstwo polskie,
b) wykształcenie kierunkowe taneczne, odpowiadające zakresowi zadań wykonywanych na stanowisku - preferowane przygotowanie pedagogiczne lub odpowiednie kwalifikacje (kursy, szkolenia, dokumenty poświadczające doświadczenie),
c) pełna zdolność do czynności prawnych i pełnienia praw publicznych,
d) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
e) brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na w/w stanowisku,
f) nieposzlakowana opinia,
g) doświadczenie zawodowe w samodzielnej realizacji zajęć tańca nowoczesnego/współczesnego,
h) znajomość przepisów prawnych z zakresu:
- Ustawy z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (Dz. U. 2020, poz. 194 z późn. zm.);
- Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.  U.  z  2021  r. poz. 1062 z późn. zm.).

 3. Wymagania dodatkowe:
a) posiadanie zdolności organizacyjnych i liderskich,
b) komunikatywność, rzetelność, umiejętność planowania i organizacji pracy, umiejętność pracy zespołowej,
c) kreatywność i umiejętność twórczego podejścia do pracy z dziećmi,
d) umiejętność przygotowywania choreografii i improwizacji,
e) dbałość o bezpieczeństwo uczestników i zrozumienie ich potrzeb rozwojowych oraz umiejętność dostosowania zajęć do różnych grup wiekowych,
f) znajomość zagadnień psychologii społecznej i zrozumienia potrzeb klienta,
g) umiejętność zarządzania zespołem i pracy w zespole oraz współpracy z różnymi grupami wiekowymi i artystycznymi,
h) znajomość specyfiki funkcjonowania instytucji kultury.

4. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
a) Prowadzenie zajęć tańca nowoczesnego/współczesnego dla różnych grup wiekowych (od 7 lat).
b) Tworzenie i realizacja programu zajęć, uwzględniającego techniki tańca, improwizację, ekspresję i choreografię.
c) Przygotowywanie i uczestnictwo w występach, konkursach i pokazach tanecznych.

5.     Wymagane dokumenty:
a)     życiorys (CV),
b)     oryginał kwestionariusza osobowego,
c)     kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
d)     kserokopie świadectw pracy,
e)     zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego
f)      podpisane oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego i umyślne przestępstwo skarbowe oraz oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,
g)     podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych,
h)     podpisane oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych,
i)      mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy.

6.     Informacje dodatkowe:
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie ze stawką godzinową w sezonie artystycznym 2024/2025.
Nabór zostanie przeprowadzony na podstawie analizy wykształcenia i dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej kandydatów oraz
w oparciu o rozmowę kwalifikacyjną.
W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Chełmińskim Domu Kultury,
w rozumieniu przepisów rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

7.     Miejsce i termin złożenia dokumentów:
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Chełmińskiego Domu Kultury, ul. Dworcowa 40a, 86-200 Chełmno lub pocztą na adres Chełmińskiego Domu Kultury (liczy się data wpływu do siedziby Chełmińskiego Domu Kultury) lub elektronicznie na adres e-mail: kadry@chdk.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30.08.2024 r. do godz. 15.00. W przypadku składania dokumentów
w formie papierowej na kopercie proszę dopisać: „Dotyczy naboru na wolne stanowisko: Instruktor tańca nowoczesnego/współczesnego”. Dokumenty, które wpłyną do Chełmińskiego Domu Kultury po określonym terminie, nie będą rozpatrywane.

Załączniki:

Tresć naboru na wolne stanowisko pracy - instruktor tańca nowoczesnego/współczesnego

Kwestionariusz osobowy

Oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych

Oświadczenie o niekaralności

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Powiadom znajomego