Kontakt

Urząd Miasta Chełmna

ul. Dworcowa 1

86-200 Chełmno

tel.  (+48 56) 677 17 17
fax: (+48 56) 677 17 74

e-mail: biuro_informacji@chelmno.pl

www: chelmno.pl

Skrytka ePUAP: /8493hehsse/skrytka

NIP Gminy Miejskiej: 875-10-03-167
REGON Gminy Miejskiej: 871118483

NIP Urzędu Miasta: 8751549877
REGON Urzędu Miasta: 000523442

Elektryk

Wersja strony w formacie XML
Szczegóły
Stanowisko Elektryk
Miejsce pracy Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Chełmnie
Termin składania ofert
Miejsce składania ofert Komplet dokumentów należy złożyć osobiście w siedzibie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Chełmnie, ul. Nad Groblą 2 , wysłać pocztą (decydować będzie data stempla pocztowego ), lub przesłać na adres e-mail: administracja@zwik.chelmno.pl
Status w trakcie rozstrzygania

Dyrektor Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Chełmnie
ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy

Elektryk

Zakres obowiązków:
1.       Nadzór nad wewnętrzną siecią energetyczną oraz bieżąca konserwacja sieci i urządzeń elektrycznych.
2.       Kontrola i naprawa wewnętrznych linii zasilających.
3.       Konserwacja i naprawa elektronarzędzi.
4.       Przegląd i naprawa instalacji elektrycznej w pojazdach mechanicznych.
5.       Prowadzenie dokumentacji konserwacji urządzeń elektrycznych w obiektach wg harmonogramu.
6.       Eksploatacja, konserwacja  i naprawy urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych.

Oczekiwania:
1.       Wykształcenie  min zawodowe - kierunkowe
2.       Dobra organizacja pracy, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
3. Prawo jazdy kat. B
4. Świadectwo kwalifikacji SEP „E” grupa  1

Informacje dodatkowe:
1. Zatrudnienie w oparciu o  umowę o pracę.
2. Pełny wymiar czasu pracy.

 Wymagane dokumenty:
1. CV
2. Podpisane załączniki
zał. nr 1 – kwestionariusz osobowy,
zał. nr 2 – obowiązek informacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych
3. Kserokopia uprawnień zawodowych

Komplet dokumentów należy złożyć osobiście w siedzibie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Chełmnie, ul. Nad Groblą 2 , wysłać pocztą (decydować będzie data stempla pocztowego ), lub przesłać na adres e-mail: administracja@zwik.chelmno.pl

Termin składania dokumentów upływa w dniu 31.03.2022r. (do godz.15.00).

Załączniki

Powiadom znajomego