Numery telefonów i adresy e-mail

Dane kontaktowe:

Ogólny adres e-mail i telefon Urzędu
tel. 56 677-17-17
biuro_informacji@chelmno.pl

Burmistrz Miasta
Mariusz Kędzierski
sekretariat
tel. 56 677-17-38
fax.56 677-17-74
burmistrz@chelmno.pl
sekretariat@chelmno.pl


Sekretarz Miasta
Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością
Tatiana Syta
tel. 56 677-17-21
sekretarz_miasta@chelmno.pl

Skarbnik Miasta
Danuta Brzezińska
tel. 56 677-17-28
skarbnik_miasta@chelmno.pl

Komórki Organizacyjne Urzędu Miasta

Biuro Informacji Publicznej
tel. 56 677-17-17
biuro_informacji@chelmno.pl


Wydział Organizacyjny
Inspektor ds. Budżetowo – Gospodarczych
tel. 56 677-17-49
administ@chelmno.pl

Kadry 
tel. 56 677-17-10
kadry@chelmno.pl

Portiernia
tel. 56 677-17-11

Inspektor ds. BHP i Ppoż.
tel. 56 677-17-30
bhp@chelmno.pl

Archiwum
tel. 56 677-17-17
archiwum@chelmno.pl

Informatyk
tel. 56 677-17-53
informatyk@chelmno.pl

Biuro Rady Miasta
tel. 56 677-17-16
fax. 56 677-17-18
biuro_rady_miasta@chelmno.pl

Wydział Finansowy
Kierownik Wydziału Finansowego
tel. 56 677-17-70
wydzial_finansowy@chelmno.pl

Kasa
tel. 56 677-17-26

Księgowość
tel. 56 677-17-56
tel. 56 677-17-72
ksiegowosc@chelmno.pl

Podatki
tel. 56 677-17-22
podatki@chelmno.pl

Wydział Spraw Obywatelskich
Kierownik Wydziału
tel. 56 677-17-44
wso@chelmno.pl

Ewidencja Ludności 
tel. 56 677-17-52
wso@chelmno.pl

Dowody osobiste

tel. 56 677-17-34
wso@chelmno.pl

Referat ds. Zarządzania Kryzysowego i Ewidencji Działalności Gospodarczej
Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych                   
tel. 56 677-17-36
kryzys@chelmno.pl

Ewidencja Działalności Gospodarczej
tel. 56 677-17-45
dzial_gosp@chelmno.pl

Wydział Techniczno – Inwestycyjny                                       
Kierownik
tel. 56 677-17-89
wmkii@chelmno.pl

Inspektorzy ds. Inwestycji 
tel. 56 677-17-54
tel. 56 677-17-42
wmkii@chelmno.pl

Wydział Gospodarowania Nieruchomościami                                                  
tel. 56 677-17-58 ( Kierownik wydziału)
tel. 56 677-17-48
grunty@chelmno.pl

Inspektor ds. mieszkaniowych i gospodarowania nieruchomościami
tel. 56 677-17-14


Miejski Konserwator Zabytków
tel. 56 677-17-14
Inspektor ds. zagospodarowania przestrzennego
tel. 56 677-17-14

Wydział Gospodarki Miejskiej i Ochrony Środowiska
Kierownik wydziału
tel. 56 677-17-50
roboty_publiczne@chelmno.pl

Inspektor ds. Utrzymania i Konserwacji Zieleni,

tel. 56 677-17-37
zielen@chelmno.pl

Inspektor ds.  ochrony środowiska 
tel. 56 677-17-37
ochrona_srodowiska@chelmno.pl

Stanowisko ds. rozliczeń odpadów komunalnych
tel. (56) 677-17-86

Inspektor ds. Dróg
tel. 56 677-17-30
Inspektorzy
tel. 56 677-17-25
drogi@chelmno.pl

Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji 
Kierownik
tel. 56 677-17-59
oswiata@chelmno.pl

Promocja

tel. 56 677-17-19
promocja@chelmno.pl

Oświata,
Strona internetowa

tel. 56 677-17-19
kultura@chelmno.pl

Inspektor ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi
tel. 56 677-17-29
organizacje_pozarzadowe@chelmno.pl

Lokalne Okienko Przedsiębiorczości
tel. 56 677-17-43
sport@chelmno.pl

Sport
tel. 56 677-17-43
sport@chelmno.pl

Urząd Stanu Cywilnego
tel. 56 677-17-41
Kierownik USC
tel. 56 677-17-24
usc@chelmno.pl

Straż Miejska
tel. 56 677-17-57
komenda_strazy_miejskiej@chelmno.pl

Samodzielne stanowisko ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień
Miejski Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień
ul. Kamionka 3
tel. 56 677-17-23

Świetlica

tel. 500 149 370
uzaleznienia@chelmno.pl

Wytworzył: Przemysław Małkowski (14 marca 2007)
Opublikował: Przemysław Małkowski (14 marca 2007, 12:34:54)

Ostatnia zmiana: Paweł Góra (24 marca 2017, 15:14:52)
Zmieniono: aktualizacja nr telefonów

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 72081

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij